UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) GANTдля розпашних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт GANT в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Пульт-слайдер Gant T-15 T15

384 грн

🔰  Gant ВА 4 - Пульт ДУ 4-х канальний для відкатних приводів ВА-400

501 грн

🔥 Сигнальна лампа PULSAR(24V)

543 грн

🔰 Комплект фотоелементів IR 30M

627 грн

 

Автоматика для розпашних воріт Gant - проста технологічність

Розуміння того, що не все китайське - це погано і неякісно вже впевнено пішла в минуле. Промисловість Піднебесної домінує практично в усіх сферах виробництва, використовуючи свою традиційну перевагу в недорогій робочій сили і потужній сировинній базі, що дозволяє створювати практично будь-яку продукцію, при наявності достатніх технологічних умов. І вже точно китайські виробники не могли оминути таку благодатну сферу, як воротні приводи. Скласти конкуренцію італійським фірмам, хоч і домінують на ринку, але до яких накопичилося чимало питань - свята справа. Що хоч і не з першого разу, але цілком успішно вийшло. Сучасна китайська воротна автоматика міцно займає нішу средньобюджетних, що мають достатній рівень оснащення для тих, кому хочеться мати надійний привід з хорошим функціоналом, але без особливих надмірностей, які ніколи не будуть використовуватися. І головне - це справедлива ціна за все це.

Автоматика для розпашних воріт Gant - саме з цієї категорії. Надійні, міцні механізми з перевірених матеріалів. Досить розвинена функціональність, основний упор в якій зроблений на зручність роботи, безпеку та довговічність. Так, незважаючи на технічний прогрес, не всім необхідно підключати ворота до систем "розумного будинку", але зате такий користувач оцінить тишу роботи і буде впевнений в коректному функціонуванні системи безпеки автоматики, і, отже, за своє авто, дитину або домашнього улюбленця. І про зовнішність можна сказати так само - в кінці кінців не над кожним екстер'єром трудився дизайнер. Особливо варто відзначити легкість налаштування та програмування розпашної автоматики Gant - при всьому своєму пристойному функціоналі це може зробити і досить далека від цього людина.

Особливості лінійних автоматичних приводів Gant для розпашних воріт

Автоматика Gant виконується в окремому форм-факторі, з винесеним блоком керування і розміщеним всередині радімодулем, та двома приводними пристроями з електродвигунами. На даний момент в лінійці виробника дві моделі, призначені для утилітарного використання і оснащення розпашних воріт приватних будинків, дач та інших схожих об'єктів. Втім, напівкомерційне використання теж можливо, головне пам'ятати, що механізми розраховані на інтенсивність не більше 30%.

Основна відмінність між моделями - можливість працювати з воротами різних габаритів.

  1. GSW-3000 KIT - максимальна вага кожної стулки 300 кг, довжина - 3 м.
  2. GSW-4000 KIT - гранична маса однієї стулки 400 кг, макс. довжина - 4 м.

Електродвигун кожної модифікації потужністю 280 Вт розвиває тягове зусилля в 3500 Нм. Механіка і електроніка приводних пристроїв має захист за стандартом IP54, і здатна штатно функціонувати при температурах від -20 до +55 градусів. Граничне вітрове навантаження - 40 кг на квадратний метр. Живлення - 230 В. Також є вбудована система термозахисту, яка виключає перегрів електродвигунів навіть в саму спекотну погоду. Захист від перевантажень в електричній мережі.

З інших функціональних особливостей розпашних воротних приводів Gant варто відзначити:

  • Плавні старт і зупинка. Автоматика сама змінює швидкість руху стулок при відкриванні та закриванні воріт, рухаючи їх плавно і безшумно. Це позитивно позначається на довговічності воріт, самих пристроїв, і комфорті експлуатації - навіщо зайві неприємні звуки.
  • Функція Фототест. Автоматика перед початком руху стулок перевіряє роботу всіх підключених фотоелементів, а також отриману інформацію з них. І тільки потім дає команду на відкриття самих воріт.
  • Самоблокування приводів. Після закриття воріт вони замкнені на замок, і в ручну їх уже відкрити не вийде. Безпека майна - понад усе.
  • Ручне розблокування за допомогою ключів. Якщо щось пішло не так, і пропало електроживлення - можна вручну користуватися воротами. Ключі йдуть в комплекті.
  • Функція часткового відкриття стулки воріт. Він же - режим "Хвіртка". Немає необхідності відкривати всі ворота, якщо необхідно у двір внести щось об'ємне, що не проходить в хвіртку. Особливо цю "фішку" оцінять велосипедисти і власники мотоциклів.
  • Зусилля електродвигунів можна налаштовувати окремо на кожному приводі.

Не забули і про підключуваних аксесуарах, що значно розширюють як безпеку, так і зручність користування розпашними воротами. Виробник пропонує три види фотоелементів, одна модифікація - бездротова, і працює на відстані до 12 м. Також є 3 види сигнальних ламп, в т.ч. і з вбудованою виносної антеною. Є можливість підключення зовнішніх радіоприймачів, а також стаціонарного кнопкового пульта. Ну і запасні чотирьохканальні пульти ДУ - куди вже без них, є теж декілька моделей.

Якщо у вас виникли ще питання, що таке автоматика для воріт Gant, або просто захочете її купити в нашому магазині - звертайтесь до наших співробітників. У нас є і її наявність і справедлива ціна. Відправляємо по всій Україні.

 

Популярні запити
Купити автоматику (привід) NICE для розпашних воріт Купити автоматику (привід) BFT для розпашних воріт Купити автоматику (привід) Miller Technics для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) для відкатних воріт Купити автоматику для розпашних воріт Rotelli Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 500 кг
Купити автоматику для промислових відкатних воріт до 2000 кг Купити автоматику для напівпромислових відкатних воріт до 1300 кг Купити автоматику (привід) CAME для відкатних воріт
Купити автоматику (привід) NICE для відкатних воріт Купити автоматику для воріт будинку і дачі Купити автоматику для розпашних воріт Edinger
Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1000 кг Купити автоматику для відкатних воріт Steelon Купити автоматику для відкатних воріт з лампою і фотоелементами

Купити автоматику для відкатних воріт EDINGER

Купити автоматику (привід) CAME для розпашних воріт Купити автоматику для відкатних воріт YouGate
Купити автоматику (привід) GANT для відкатних воріт Купити автоматику (привід) ROGER для розпашних воріт Купити автоматику для відкатних воріт будинку до 1100 кг
Вгору