UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика для розпашних воріт STEELON

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – автоматику для розпашних воріт STEELON в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Пульт 4-х канальний STEELON NV-4

353 грн

🔰  Пульт 4-х канальний STEELON ANT

353 грн

🔥 Фотоелементи Steelon PS-1

627 грн

🔰 Сигнальна лампа Steelon F600 p антеною

656 грн

 

STEELON - молодий, але вже популярний польський бренд, який виробляє автоматичні приводи для оснащення різних типів воріт. За співвідношенням вартості, якості виконання і застосовуваних матеріалів є одним з кращих пропозицій на ринку України.

Автоматика для розпашних воріт STEELON

Специфіка розпашних воріт вносить свої корективи в конструкцію приводів, які застосовуються для їх оснащення. Залежно від типу відкриття воріт - назовні або всередину - застосовуватися певна автоматика. У лінійці STEELON на даний момент є 2 типи:

  1. Лінійний тип приводів - для воріт, що відкриваються всередину. Моделі серій REA і TETHYS.
  2. Важільна автоматика- з можливістю відкриття назовні. Серія ATLAS.

Не будемо приховувати - компанія STEELON не є прямим виробником автоматики, а співпрацює з іншими виробниками і розробниками, використовує їх напрацювання і замовляє як механізми, так і готові приводи. Це гарантує як можливість формувати модельний ряд і асортимент з урахуванням особливостей певного ринку, так і вносити необхідні конструктивні зміни в процесі виробництва, якщо це необхідно. Наприклад, серія лінійних приводів TETHYS розроблена і виробляється італійською компанією OnAutomation S.r.l. Втім, все розпашні приводи STEELON виготовляються в Італії.

Функціонал і тех. особливості автоматики для розпашних воріт STEELON

За своє недовге, але продуктивне існування бренд STEELON виробив свої специфічні фірмові особливості, реалізовані в їх продукції. Це викликано чітким розумінням кон'юнктури ринку та переваг користувачів на даний момент часу, особливо з урахуванням фінансових можливостей. Принципи, за якими STEELON робить свої приводи можна охарактеризувати так - якісний матеріал, оптимальний функціонал і простота інсталяції.

  • Матеріали, застосовувані в конструкції. Тут ви не знайдете легких сплавів і іншого силуміну в навантажених або силових елементах. Якщо приводні шестерні - то тільки бронза або латунь. Якщо шток - то якісна сталь. Корпуси - литий під тиском алюміній або міцний пластик. Це гарантує довгу і безпроблемну роботу.
  • Оптимальний функціонал - ще одна з фірмових "фішок" бренду STEELON. Немає потреби обладнувати приводи зайвими функціями, якими користувачі навряд чи будуть використовувати, але які збільшують загальну вартість. Зате враховані моменти, важливі нашим користувачам - налаштування зусиль і швидкості, можливість розширення функціоналу, поліпшення безпеки користування та інші.
  • Простота і доступність встановлення та налаштування приводу. Це взагалі одна з особливостей продукції STEELON в цілому. Адже всю цінову привабливість недорогого приводу може нівелювати запрошення дорогого майстра для його налаштування. З автоматикою STEELON впорається людина, що має мінімальні знання в електротехніці, і здатна прочитати інструкцію.

Приводи STEELON - це хороший вибір для дбайливого користувача, що цінує свій час і зароблені кошти. При належному догляді вони прослужать довгі роки без особливих проблем. А застосування перевірених конструктивних рішень і постачальників гарантують наявність запчастин в разі непередбачених обставин.

Вгору