Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Відкатні ворота без головного болю - корисні поради

 • Ворота – це основний атрибут безпеки приватної території, тож кожен власник прагне встановити їх на своїй ділянці. Сьогодні будівельний ринок пропонує різноманітні моделі, виготовлені із різних матеріалів. Давайте розбиратися, які ворота вибрати для приватного будинку з доступного асортименту.
  28 лютого 2024
 • Невід'ємна деталь в'їзду на приватну територію, промисловий або інший закритий об'єкт — це ворота. Щоб вони стабільно функціонували, потрібне регулярне обслуговування. Діагностика допомагає виявити несправності та дефекти, а також екстрено провести їх усунення. Різні типи воріт з автоматичним керуванням одержують поломки залежно від своїх конструкційних особливостей. Розглянемо найпоширеніші несправності та методи їх ліквідації.
  28 лютого 2024
 • Металеві ворота потребують обов'язкового фарбування лакофарбовими матеріалами. Фарбування - один із перевірених та ефективних способів захисту металу від корозії. Від якості фарбування залежить не тільки естетика та привабливість, а й довговічність воріт із металу. Давайте розглянемо, як підготуватися до фарбування, які матеріали та інструменти підібрати, як дотримуватись технології, щоб досягти кращого результату.
  28 лютого 2024
 • Декоративна огорожа зі штакетника - це традиційний елемент, що використовується в ландшафтному дизайні для оформлення квіткових клумб, робітників та інших садових прикрас. Також паркани зі штакетника все ще залишаються класичною огорожею для дачних ділянок та заміських котеджів.
  28 лютого 2024
 • Сучасні паркани використовуються повсюдно: вони огороджують територію приватних будинків, виробничих приміщень, парків, лікарень, навчальних закладів, санаторіїв та багатьох інших об'єктів. Огородження виготовляють із різних матеріалів – пластику, металу, дерева, цегли, залізобетону, каменю. Кожен із матеріалів має свої особливості, переваги та недоліки.
  28 лютого 2024
 • При монтажі паркану з профнастилу необхідно встановити міцні та надійні опори, які протистоятимуть вітровим та іншим навантаженням. Давайте розберемося, з яких матеріалів виготовляють стовпи, як їх правильно встановити та зміцнити, щоб паркан служив десятиліттями.
  28 лютого 2024
 • Як і будь-які інші механізми, ворота з автоматичним керуванням потребують регулярного догляду. Своєчасне обслуговування продовжує термін служби всіх елементів конструкції, тому ви можете користуватися брамою протягом багатьох років.
  28 лютого 2024
 • Відкатні ворота користуються заслуженою популярністю завдяки зручній конструкції. Все більше людей віддають перевагу цій моделі іншим видам воріт. Особливо зручно користуватися ними, коли встановлено автоматичне керування. Якщо ви тільки замовляєте відкатні ворота, рекомендуємо одразу встановлювати автоматику, тому що її монтаж є досить складним і вимагає дотримання певних правил. Не можна спочатку змонтувати ворота, а потім підключити автоматику - безпека та естетика будуть порушені.
  28 лютого 2024
 • Розміри воріт - основний критерій при їх виборі. Вони безпосередньо залежать від різних важливих факторів, серед яких ширина та висота автомобіля, габарити отвору, параметри в'їзду, об'єкти на шляху, тип конструкції воріт, наявність стелажів тощо. Усі ці дані обов'язково враховують при розрахунку розмірів воріт.
  28 лютого 2024
 • Навіть якщо ви знаєте габарити свого автомобіля, для розрахунку оптимальних розмірів гаражних воріт цього недостатньо. Потрібно врахувати кут в'їзду, тип воріт, особливості приміщення гаража та інші фактори. Розповідаємо, як правильно вибрати розміри гаражних воріт з урахуванням усіх критеріїв.
  28 лютого 2024
 • Кожному знайоме почуття роздратування і досади, що виникає під час раптового відключення електрики, коли автомобіль перебуває в закритому гаражі, облаштованому автоматикою (приводом) для воріт, а вам треба терміново кудись їхати. А який відчай охоплює людину в ситуації, коли треба відчинити ворота на подвір'я якомога швидше, а пульт кудись запропастився.
  24 жовтня 2023
 • Будь-яка приватна територія для позначення своїх кордонів потребує огорожі. А щоб безперешкодно на неї потрапити на транспортному засобі, необхідні в'їзні групи.
  22 жовтня 2023
 • Плануючи встановлення воріт на подвір'я, як і в гараж, слід визначитися не тільки з їхнім типом, а й способом управління ними. Грамотний вибір стане запорукою максимально комфортного користування конструкцією, а в майбутньому не доведеться щось переробляти та переробляти.
  20 жовтня 2023
 • Будь-яка огороджена територія, чи то приватне житлове будівництво, чи то промислова або комерційна зона, потребує в'їзної групи. Те саме стосується і гаража.
  18 жовтня 2023
 • Якими б якісними не були матеріали воріт для приватного гаража і яким би професійним не був їхній монтаж, під час тривалої експлуатації виробу настає час, коли починає проявлятися його деформація.
  16 жовтня 2023
 • Прилегла до будинку ділянка є приватною територією, тому зазвичай має огорожу. Щоб потрапити у дворовий простір, паркан облаштовується воротами. Якщо раніше в'їзною групою керували тільки вручну, сьогодні можна зустріти й автоматичні ворота.
  14 жовтня 2023
 • Огородження присадибних ділянок уже давно стало нормою. Для в'їзду на територію передбачені в'їзні групи, найпопулярнішими варіантами яких є відкатні та розпашні ворота.
  12 жовтня 2023
 • Будь-яка присадибна ділянка потребує огорожі. Вона необхідна не тільки для позначення її меж, а й для забезпечення безпеки прибудинкової території. Важливим елементом огорожі є в'їзна група.
  10 жовтня 2023
 • Сьогодні навряд чи можна зустріти приватне житлове будівництво, територія навколо якого не була б огороджена парканом. Для в'їзду на подвір'я огорожу облаштовують спеціальним прорізом, що замикається стулками та називається воротами.
  8 жовтня 2023
 • Наявність транспортного засобу передбачає необхідність у приміщенні для його зберігання у вигляді окремої будови або частини житлового будинку, званого гаражем. Однією з його найважливіших складових є гаражні ворота.
  5 жовтня 2023
Вгору