Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Паркан Ранчо

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – паркани ранчо в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Паркан Ранчо Класік TETRIX (КСС) "Збери сам"

1890 грн/м2

🔰 Паркан Ранчо Різноширинне TETRIX (КСС) "Збери сам"

2100 грн/м2

🔥 Секція паркану Ранчо Класік

6720 грн

🔰 Секція паркану Ранчо Різноширинне

7040 грн

 

Забор Ранчо - з віків у сучасність

паркан ранчоПоряд із огорожею з кам'яної кладки, паркани Ранчо - це один із найдавніших видів огорожі, яке застосовувало людство у власному господарстві. І точно перший технологічний, який вже вимагав застосування інструментів, та складніших за кам'яну сокиру, що показав певний рівень розвитку цивілізації. Щоб укласти каміння в рівну стіну необхідні тільки руки, а зрубати дерево, закопати стовп, прибити балки - це вже необхідні хоч прості (для нас з нами), але все ж таки інструменти та витратні матеріали. Так, паркани Ранчо - це ще один маркер цивілізаційного технологічного розвитку, поряд зі скляним вікном та колісним візком.

Коли і де з'явився перший паркан типу Ранчо, визначити вже нереально. Незважаючи на назву, яка навіває думки про широкі простори Техасу або Канзасу, коріння даного типу огорожі все ж таки лежать у Старому світі, в Європі. При обмеженості землі був необхідний простий, швидкомонтований і дешевий спосіб обмежити свободу пересування великої та не дуже рогатої худоби. На відміну від півночі Британського острова або східних країв, де з деревом є певні труднощі, в центральній та найбільш населеній частині Європейського континенту таких проблем особливо не помічалося – лісу багато. З розвитком ковальства, появою технології виробництва цвяхів організувати огорожу для скотарів стало набагато простіше, особливо за наявності доступного матеріалу – дерева необхідної довжини.

Ідея геніальна та проста - вертикальні несучі стовпи, і прикріплені до них горизонтальні елементи - балки, лаги, колоди. Такий тип огорожі отримував низку незаперечних переваг:

 • Дешевизну. Дерева - основного матеріалу для конструкції - було у надлишку. А дефіцитних у ті часи цвяхів потрібно не так вже й багато. Для сільського господарства, і особливо комерційного - це найважливіший фактор, який дозволив даному типу парканів дожити до наших днів і експлуатувати їх у цій сфері далі.
 • Простоту та високу швидкість виготовлення. Закопати стовп, прибити цвяхи, підготувати дерево - все це не вимагало жодної кваліфікації, і з цією роботою справлялися навіть ненайвміліші робітники.
 • Модульність та гнучкість усієї конструкції. Можна зробити огорожу будь-якої конфігурації, переносити її, збільшувати, подовжувати, з'єднувати, створювати коридори тощо - просто робити що завгодно. При цьому Ранчо можна зустріти скрізь - від гористих схилів Альп та Карпат до безмежних просторів Південної Америки та Австралії.
 • Ремонтопридатність. Дерево важко назвати довговічним матеріалом, особливо при постійному впливі атмосферних та температурних факторів, але цей недолік успішно компенсувався його дешевизною та простотою, з якою можна замінити пошкоджений елемент конструкції.

Не дивно, що за всіх цих переваг паркан Ранчо не тільки дожив до наших днів, і успішно продовжує застосовуватися. І якщо витоки його застосування у скотарській справі відстежити складно, то місце появи як огорожі для домашніх господарств та просто приватних будинків більш-менш відомо – це південно-східна та центральна частина США. Саме ті самі скотопромисловці та фермери, найпоширеніші користувачі огорож даного типу звернули увагу і на його естетичні якості, і стали стилістично виконувати домашні огорожі в даному стилі. Так, там люди цінують свою історію і свій спосіб життя, зберігаючи всі ці ковбойські елементи. І саме звідти пішла тріумфальна ходьба огорожі в стилі Ранчо по всьому світу – спочатку вся Америка, далі й решта планети. Звичайно, змінилося багато, тут втрутилися і розвиток технічного прогресу, і актуальні вимоги до огорож - про це пізніше - але ідея та естетика залишилася та сама. А сучасні користувачі оцінили інші плюси огорож цього типу, але про це також нижче.

Сучасний паркан типу Ранчо - особливості та переваги

ранчо парканКласичні дерев'яні конструкції все ще активно застосовуються, але вже більше в тій початковій сфері, а саме у фермерстві та скотарстві, і навряд чи їм буде запропоновано будь-яку альтернативу, бо конкурентів у нього практично немає. З домашнім використанням все трохи складніше - користувачі хотіли б бачити покращення і експлуатаційних якостей, і естетичних. Тим більше, що промисловість не стоїть на місці. І може запропонувати цікаві, привабливі, що важливо – довговічні рішення, що не потребують частого догляду. Так, паркан ранчо купити з дерева ще можна, і навіть є певна категорія естетів, що цінують натуральність і красу даного матеріалу. Але в сучасному світі огорож все ж таки вирішальну роль відіграє метал. Сталь - а частіше застосовується саме вона - практичніша, технологічніша, довговічніша, а в багатьох країнах і дешевша.

Сучасний паркан ранчо з металу зі своїм предком має явно схожу концепцію, але все ж таки має явні відмінності. Так, є вертикальні елементи, на яких кріпиться горизонтальні лаги-жалюзі, але на відміну класики тут вже є відмінності, передусім продиктовані як технологічними особливостями матеріалу, так і вимогами потенційних покупців. А останні на чільне місце ставлять саме естетичні якості, які пропонує ранчо паркан. І тут дизайнери та технологи "відірвалися" на славу - різновидів по ламелях та їх розміщенню пропонується чимало, і вони здатні задовольнити практично будь-який, навіть найвишуканіший смак. Але це розглянемо нижче, коли описуватимемо всі типи запропонованих варіантів. Ну а сучасний горизонтальний паркан ранчо з металу має такі переваги:

 • Міцність та високі експлуатаційні якості. Сама собою коробоподібна сталева ламель має відмінні характеристики по жорсткості, опір на скручування і удар, особливо якщо товщина металу перевищує 0.3 мм. У наших застосовано 0.4. А для особливо вимогливих щодо міцності клієнтів навіть є варіант з подвійною товщиною стінок. Так, це більше металу, вища ціна, але іноді ця вимога просто необхідна. При формуванні секції для створення більшої жорсткості готового виробу застосовуватиметься прихована бічна п-планка.
 • Довговічність та ремонтопридатність. Сталева ламель ранчо, як і вся конструкція – особливо при належному догляді – може прослужити дуже тривалий час. Якщо взагалі не вічно. Головне не гатити кувалдою та не таранити автомобілем. Але навіть, якщо було пошкоджено, то один або кілька елементів за належного рівня володіння інструментом можна замінити. Зробити це звичайно складніше, ніж на дерев'яній класиці, але все ж таки більш ніж реально.
 • Естетика та загальна краса. Тут не будемо скромними – ранчо виглядає дуже презентабельно, і навіть преміально. Плоскі фотографії часто не можуть передати всі відчуття, що викликають ламелі у тривимірному баченні. Відразу розумієш, що це огорожа вищої якості, а її власник - людина з гарним смаком, яка цінує гарні і при цьому практичні речі, і не звикла заощаджувати.
 • Дизайн. Великий вибір типів ламелей дозволяє підібрати огорожу, яка гармоніюватиме практично з будь-яким виконанням будинку, інших будівель на ділянці та його ландшафтним дизайном - від стилю прерій Райта та етнічно-рустикальних варіацій до цілком актуального хай-теку та інших сучасних архітектурних рішень. Ну хіба що з рококо та іншою класикою можуть бути питання, але і це можна вирішити. Все ж таки горизонтальні лінії - це естетична універсальність, яка не стає банальністю. Невеликі ділянки горизонтальний паркан ранчо може візуально збільшити по ширині. Великі ж маєтки - навпаки, вирівняє за елементами на їх протяжності і створює гармонію.

Особливо хочеться відзначити такі моменти в експлуатації даного типу огорож як приватність, вітрозахист та продуваність. Із існуючих варіантів заповнення ламелями можна підібрати огорожу на всі потреби. Для тих, хто не боїться поглядів із зовнішнього боку, є варіанти лагів з широким кроком і чималими щілинами, які в свою чергу забезпечать і високу продувність ділянки. Це оцінять любителі садівництва, коли провітрюваність важлива як для правильного зростання дерев та рослин. Ще це важливо для невеликої ділянки, особливо в умовах щільної забудови при нашому далеко не самому прохолодному кліматі, створивши правильний та комфортний мікроклімат. Ну а якщо зайві погляди вам не потрібні, або необхідно закрити двір від переважаючих неприємних (частіше північних) вітрів - існують варіанти з повним заповненням секції ламелями. Ну і варіації різної ширини між лагами - тут все залежить як від потреб, так і естетичних переваг майбутнього власника.

Паркани Ранчо - різновиди та їх особливості

паркан ранчо купитиНа відміну від дерев'яної та досить одноманітної класики, зараз ви можете вибрати та купити паркан ранчо в різних конфігураціях, з великим вибором ламелей, їх форми та кроку, залежно від ваших потреб та уподобань. У нашому каталозі ви можете вибрати секції парканів ранчо з наступними типами ламелей-жалюзей:

 1. Пряме Ранчо. Класика із класики. Коробчаста ламель, висота 150 мм, товщина 25 мм.
 2. Пряме Strong. Він посилений. На відміну від вищеописаного варіанта - подвійна товщина стін самої жалюзі. Висота – 80 мм.
 3. Ромб. Являє собою ромбовидну ламель 95 мм, через яку не проглядається двір зовні. Можливість вентиляції збережена.
 4. Pipe L та XL. Ромбоподібна ламель із подовженням. 190 та 275 мм. Ще більше приватності та вітрозахисту.
 5. Напівкругле Ранчо. Нагадує пряму класику, але має заокруглені краї та іншу, жорсткішу конструкцію.
 6. Фігурне. Коробчаста одностороння ламель 130 мм з подовженнями.
 7. Фігурне двостороннє. Для перфекціоністів, які бажають бачити свою огорожу однаковою з двох сторін.
 8. Ранчо напівкругле різної ширини. Комбінація двох округлених лагів різної ширини - 80 і 175 мм. Красиво та нетривіально.
 9. Скошене з проміжком. З закругленими ламелями 330 мм. у найширшій частині. Незвичайно та дуже естетично.
 10. Косе без проміжку. Варіант із повним заповненням – для тих, кому вентиляція не потрібна, як і зайві погляди вглиб двору – абсолютна приватність.

Всі ламелі виготовлені з металу товщиною від 4 мм, і формуються в секції на два бічні несучі елементи за допомогою заклепувального кріплення. Для забезпечення більшої жорсткості та кріплення до стовпів застосовується прихована П-планка. Товщина секції в залежності від типу від 25 до 60 мм. Максимальна ширина секції 3 м. Деякі види секцій, як Прямий або Заокруглений Ранчо мають можливість вбудовуватись у Т-профіль.

Якщо ви не знаєте, який купити паркан ранчо і вибрати тип ламелей, то завжди можете звернутися до наших консультантів. При підборі вони врахують як ваші уподобання та побажання, так і технічні нюанси, а також інші моменти, пов'язані з експлуатацією та, наприклад, зі специфікою доставки та монтажу. Надсилаємо у всі регіони України, де працюють служби доставки.

 

Популярні запити
Купити паркан жалюзі Лєго Купити цегляний стовп Купити клінкерний стовп (під цеглу)
Купити паркан з металевого сайдингу Купити паркан жалюзі Купити набірні стовпи для паркану
Купити класичні паркани Купити комплекст TETRIX (КСС) "Збери сам" Купити стовпи для паркану
Купити паркан орнамент Купити паркани з євроштахетника Купити модульні блоки для паркану
Купити модульні блоки для паркану Купити паркан із лазерною різкою Купити паркан із профнастилу
Купити паркан жалюзі з металу Купити паркан пайп Купити паркан під ключ
Купити паркани горизонт Купити сучасний паркан Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго

 

Часті питання про паркан ранчо

🔒 Які особливості та дизайн вирізняють металеві паркани "Ранчо"?

Стиль "Ранчо" включає рустичний вигляд що проглядається.

💠 Як підібрати металевий паркан “Ранчо”?

Дуже гарно гармонує з сучасними будинками. Краще підбирати замовивши дизайн-візуалізацію, так вдасться краще відпрацювати кольори та типи ранчо, що вписуються в архітектуру вашого будинку.

🔒 Які матеріали та покриття забезпечують тривалість та стійкість металевих парканів "Ранчо"?

Використовуйте матеріали з оцинкованого металу, з полімерним або порошковим фарбуванням.
Вгору