UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Модульні блоки для паркану

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – блоки для паркану в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Модульний блок для паркану Black Onyx

228 грн

🔰 Кришка для блоку Black Onyx 

236 грн

🔥 Модульний блок для паркану Nero

300 грн

🔰 Модульный блок для забора Onyx

300 грн

 

Модульні блоки для стовпів паркану - нове вирішення старих питань

Кам'яний паркан - традиційний, дуже поширений, і все не втрачаючий популярність тип огорож, що має ряд помітних переваг. Насамперед це стійкість, висока міцність та довговічність - природно, якщо ми говоримо про грамотно побудовану огорожу з хорошим фундаментом та з якісних матеріалів. Для регіонів або просто ділянок, де є високе вітрове навантаження, паркан з кам'яними стовпами - одне з найбільш прийнятних рішень. Велика маса стовпів та стійкість допомагають успішно протистояти навіть найсильнішим, ураганним поривам. Швидше вирве зашивку. А висока міцність та відмінні антивандальні якості роблять кам'яну огорожу найкращим вибором, якщо ваша ділянка знаходиться на вулиці з високою інтенсивністю руху транспорту. Бути впевненим, що недбайливий водій не розвалить паркан і не приїде до вас на кухню – дорогого коштує.

Традиційно кам'яні стовпи виготовлялися з різноманітної цеглини, дикого каменю або різних видів блокових елементів - того ж газобетону. Дані матеріали - універсальні, використовуються у різних галузях будівництва. З розвитком технологій цілком очікуваною була поява вузькоспеціалізованих компонентів, призначених саме для будівництва огорож. І блоки для стовпів - саме такий тип матеріалів, що мають низку якостей і особливостей, які звичні нам цегла та інші не мають.

Парканні блоки для стовпів - красиво та практично

Конструкційно блоки на стовпи паркану являють собою порожнистий виріб із спеціальних сортів бетону, обладнані пазами в нижній частині та виступами у верхній, що дозволяє їх надійно фіксувати один на одному при будівництві. Ця технологія нова в нашій країні, хоча дуже популярна в Польщі та всій Європі, де користувачі та будівельники оцінили її основні переваги. А вони такі:

  • Це гарно. За естетичними якостями збірні блоки для парканних стовпів можна порівняти лише з обробкою матеріалами типу керамограніта та іншими видами натурального або не дуже каменю. Особливо красиво виглядають такі огорожі з сучасними стилями типу хай-теку, де переважають прості прямі лінії та комбінації металу, каменю та скла.
  • Просто у будівництві. Спеціалізовані блоки для стовпа паркану створені саме під це завдання, а значить сама технологія передбачає максимально швидкий як для кам'яного виробу монтаж. Зібрати стовпні блоки для паркану буде точно швидше ніж із цегли або каменю, тут вони поступаються тільки готовим праканним опорам.
  • Міцно та довговічно. Бетон є бетон. Головне – правильно підготовлений фундамент. Мінімум догляду, відсутність сольових плям як на цеглині, велика маса, чудова вітростійкість та відмінні антивандальні якості.

Є і мінус, які мають блоки для стовпів паркану - ціна. Але це тільки якщо розглядати їх як матеріал без відриву від решти. Простіший і швидший монтаж, відсутність потреби в кваліфікованому мулярі вже зменшують загальну вартість майбутньої огорожі. А ще можна купити блоки для стовпів паркану конкретної кількості, і у вас не буде непотрібних, але все ж таки оплачених залишків. І так, найближче щось схоже на вигляд буде коштувати набагато дорожче.

Збірні стовпові модульні блоки від Ворота Центр Україна

Модульні блоки для стовпів огорожі, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині представлені наступними типами:

  1. Конструкційні блоки із пазами. 500х200х200 мм.
  2. Кришки для блоків. 500х200х50 мм.

На вибір є 5 колірних текстур, стилізованих під натуральний камінь.

Для отримання більшої інформації необхідно зв'язатися з нашими консультантами, які дадуть відповідь на всі технічні питання, пов'язані з монтажем блокової огорожі, підберуть оптимальний вид заповнення, а також організують доставку.

Вгору