UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Металевий стовп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на металевий стовп в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Металевий стовп для паркану під фланець

від 668 грн

🔰 Металевий стовп для паркану під бетонування

від 636 грн

 

Металеві стовпи для паркану - квінтесенція практичності

Стовп у загальній системі комплексу огорожі є основним несучим елементом усієї структури, виконуючи функції вертикальної підтримки для заповнення паркана. Традиційно стовпи для секційних огорожі були зроблені з деревини, яка, являючись доступними, недорогими та легко оброблювальним матеріалом, володіла низкою недоліків, головним з яких була низька міцність і довговічність, що втрачалась з часом та під впливом зовнішніх факторів. Це створювало потребу в регулярній заміні стовпів, і питання цілісності всього огорожі та доглядом за нею виникло дуже регулярно.

Все змінилося з масовим введенням у сферу виробництва огорож металів. Так, металеві стовпи для огорожі також зустрічалися раніше, але тоді частіше вони виготовляли з вторинних або не спеціалізованих продуктів, таких як рейки, швелери, водопровідні труби та інші види прокату, які були придбані за принципом "Що знайшов із цього і зліпив». Сучасні спеціалізовані металеві стовпчики для огорожі виготовлені з профілю, рідше круглої, частіше квадратної (прямокутної) труби, виконаної з конструкційної сталі. Залежно від характеру та особливостей конструкції огорожі, використовуються вуглецеві марки холодно та гарячекатаної сталі, але також зрідка зустрічаються і низьковуглецеві сорти, якщо можливе активне використання електричного зварювання. Конструкційна сталь володіє достатньою комбінацію пластичних та міцнісних характеристик, і оптимально підходить для створення деталей, таких як металеві стовпи.

Інші типи металу не широко використовувались в якості стовпів для огорожі. Чавун є крихким і досить важким для обробки, більше піддається корозії, і зустрічається лише в спеціальних рішеннях, частіше у вигляді масивного лиття, стилізованого для класичні огорож барокко тощо. Алюміній дуже дорогий, вимагає певних навичок для роботи з ним (зокрема зварювання в інертному середовищі), і використовується в основному там, де легкість огорожі важлива, наприклад, на ґрунтах з поганою несучою здатністю. У чистому залишку сталь поза конкуренцією!

Металеві стовпці - особливості та фактори при виборі

У галузі будівництва не має значення, що ви будуєте, завжди існує боротьба між теоретичним ідеалом та практичним реальним рішенням. У той же час поблизу завжди є економічний фактор. А огорожі взагалі, і зокрема залізні стовпи для паркана не є винятком. Ми завжди хочемо чогось, що буде стояти дуже довго, не ламалося, не гнулося, нічого не важивало, взагалі не вимагало жодного догляду, і в той же час це було дешево. І краще - безкоштовно. Так не буває! Майже завжди будь -яке будівельне рішення - це компроміс. І вам потрібно вибрати не ідеальний, але оптимальний варіант. Залізні колони для огорожі, встановленої на продуманому, належним чином зробленому з урахуванням зовнішніх факторів фундаменту, і наповнені грамотно підібраним зашиттям - це точно оптимальне рішення. Якщо ви все зробите правильно, паркан буде стояти дуже довго, не створюватиме проблем і не потребуватиме ремонту та догляду.

Про ці самі зовнішні фактори. Їх є кілька:

  • Орієнтовне навантаження вітру на огорожу, а саме - змінний вплив вітру на площу паркану. Залежить від місця розташування ділянки, рельєфу, наявності рослинності та сусідніх будівель, природи переважаючих вітрів, їхнього напрямку, сили (середньої та пікової) у цій області - тобто всі ті моменти, що створюють і змінюють інтенсивність потоку повітря.
  • Особливості ґрунтів, їх підтримуюча здатність, ступінь пучіння, рівень залягання ґрунтових вод - все, що впливає на стабільність фундаменту.
  • Тип бажаного заповнення, його розмір, висота та маса секції. Зазвичай теоретичний розрахунок проводиться на суцільний тип наповнення, на кшталт профлиста, оскільки дуже важко обчислити практичний опір для моделей з частковою заповненням секції. Якщо ви вибрали, наприклад, паркан євроштахетник або жалюзі - стовпи можна взяти не такі потужні. Мінімальна опір мають огорожі з сітки.

У той же час вага секції не настільки критична через напрямок вектора навантаження до самого стовпа - там є більш ніж достатньо міцності. Тут краще звернути увагу на якість бази.

Розрахунок навантаження, (не перевантажуватимемо формулами та поясненнями до них - їх там дві, і досить складні) відбувається з урахуванням середньостатистичних даних вітрів і ґрунтів у рівнинній частині України, пікових навантажень і не переходячих із сильного у ураганний вітер, який буває у нас нечасто. Для більш точного розрахунку, особливо якщо у вас є особливі фактори, що впливають на поведінку майбутнього паркану, завжди краще звернутися до фахівця. І не варто обов'язково брати із "запасом по міцності" - найчастіше цей запас не буде використовуватися, а краще звернути увагу на неявні фактори, наприклад наявність насаджень або напрямки вітрових потоків. А зекономлені гроші витратити на міцніший фундамент.

Важливим моментом, який виникає, якщо ви вирішуєте купити металеві стовпи є їх зовнішність. Тут важко порадити щось одне - комусь подобається коли стовп йде врівень із зашивкою, іншим навпаки - він виступає або навіть ховається, якщо це досить товсте заповнення. Все на ваш смак, але головне – естетичні якості не повинні переважати над інженерним рішенням.

Стовпи металеві для паркану від Ворота Центр Україна - моделі та їх особливості

У нашому інтернет-магазині ви можете купити металеві стовпи для паркану у двох базових моделях, що відрізняються типом кріплення:

  1. Стовпи для паркану металеві під бетонування. Глибина фіксації 0.5 м у фундаментній основі. Має 6 модифікацій по перерізу профілю (квадратного та прямокутного) та товщину стінки від 2 до 3 мм. Для секцій висотою від 1.5 до 4,5 м. Ця модель призначена для побудови огорожі "з нуля", коли фундаменту ще немає.
  2. Стовпи для паркану металеві під фланець. Обладнані майданчиком із чотирма отворами для кріплення у вже існуючий фундамент. 5 модифікацій з різним перерізом профілю (квадратного та прямокутного). Товщина стінки від 2 до 3 мм. залежно від конкретного варіанта. Висота стовпа від 1 до 3 м. Оптимальний варіант, якщо ви змінюєте паркан на існуючому фундаменті.

Ви можете купити металеві стовпчики для паркану без фарбування, тільки покриті ґрунтовою фарбою або вже забарвлені в необхідний для вас колір. Комплектуються щільною пластиковою заглушкою, яка перешкоджає попаданню опадів усередину стовпа та попереджає подальшу корозію.

Для повнішої консультації з усіх питань, які можуть виникнути, якщо ви вирішите купити металеві стовпи для паркану (та й іншим теж) звертайтеся до наших фахівців. Вони підберуть оптимальну модель під ваші умови та бажаний тип зашивки, проконсультують з приводу встановлення та організують доставку.

Вгору