Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Навіси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 

Навіс, його завдання та сфери застосування

Навіс - це будівельна споруда відкритого типу (без бічних стінок) для захисту від зовнішніх впливів зверху. Втім, ніхто не забороняє організувати і бічний захист шляхом кріплення легких зашивок або гнучких тентових тканинних матеріалів. Очевидна і найчастіша причина купити навіс - це необхідність організувати захист автомобіля від опадів (дощу, снігу) та сонця. Причин тому може бути кілька:

 • Не завжди надається можливість побудувати повноцінний гараж. Багато малогабаритних типових забудов котеджних містечок взагалі не передбачають встановлення гаража на ділянці. І тут надійний та елегантний навіс від сонця та дощу дуже рятує. Він і авто вкриє, і не захаращуватиме і так не найбільшу ділянку.
 • Не завжди є можливість повноцінно користуватись гаражем. Наприклад, кілька авто у сім'ї, а гараж лише для одного. Або авто - велике, не влазить, наприклад мікроавтобус. Та й просто буває незручно. Якщо ви живете в безпечному, достатньо охоронюваному місці, то місце під навісом стає основним паркуванням для вашого транспорту.

Втім, далеко не завжди причини замовити навіс пов'язані з автомобілем. Іноді необхідні:

 1. Захист від сонця з його ультрафіолетом та опадів у певній частині двору, наприклад, де немає дерев або іншої тіньової рослинності. Дуже актуально для південних регіонів з високою сонячною активністю.
 2. Організація критого робочого місця. У всіх, хто працює на свіжому повітрі – фермерів, садівників тощо, піднавіси – це місце, де відбувається основна робоча активність.
 3. Також це може бути додаткове місце зберігання для різного типу речей, які не люблять воду, сніг та ультрафіолет. Наприклад, деревина (дров’яник), будматеріали тощо.
 4. Часто застосовуються як дах-навіс над басейном, ігровим майданчиком або іншою площею, що має розважальну спрямованість - у ресторанних або інших подібних об'єктах.

Залежно від поставленого завдання підбирається матеріал даху навісу. Найбільшого поширення набув полікарбонат - світлопрозорий стільниковий матеріал, що пропускає сонячне світло, але затримує УФО завдяки захисному шару. Якісний полікарбонат досить довговічний, легко кріпиться і також легко змінюється. Якщо ж освітлення під навісом не потрібно, то можна використовувати й інші покрівельні матеріали, наприклад той же профнастил.

Конструкція навісу та матеріали виготовлення

Сучасний навіс є конструкцією з вертикальних опорних балок та горизонтальних зв'язувальних елементів-ферм, які з'єднують стійки по верхній площині. Вертикальних опор може бути від 4-х та вище, частіше для стійкості та правильного розподілу маси використовується 6 шт. Горизонтальні деталі навісу виконуються у варіантах, все залежить від матеріалу виготовлення та типу конструкції. Вінчає все матеріал покриття, що виконує основні захисні функції.

Матеріал, з якого виконаний навіс багато в чому визначає особливості конструкції. Найчастіше застосовуються:

 • Конструкційна сталь. Доступний матеріал, що легко обробляється, дозволяє створювати довговічні і міцні, при цьому не громіздкі конструкції. Середня вартість, простота роботи та відмінні експлуатаційні якості. Багато варіантів з виробництва та збирання - зварювання, болтові з'єднання тощо. Потребує контролю над пошкодженнями антикорозійного покриття - сталь все-таки іржавіє.
 • Алюміній. При сучасній ціні цього металу якщо захочете з нього виготовити навіс, вартість його може бути якщо не дорівнює авто під ним, то точно не будет бюджетною. Але є й переваги – це чудові антикорозійні якості, алюміній не знає, що таке іржа. Другий плюс - це легкість конструкції, такі навіси беруть, якщо основа-фундамент не відрізняється високими несучими якостями. Обробка, і зокрема зварювання алюмінію, не найлегше завдання.
 • Дерево. Скидати з рахунків найпопулярніший і найдавніший матеріал теж не варто. Воно все ще популярне, хоча й має чимало недоліків. Це чимала вага, пожежна небезпека, і недовговічність. Дерево вимагає підготовку-захист від впливу повітря та опадів, антибактеріальне просочення, потребу у догляді, а саме регулярне фарбування. Багато в чому це нівелює головний плюс дерева як матеріалу для навісу – низьку вартість. Але дерево легко обробляється, а багатьох приваблює натуральна рустикальна зовнішність.

Існують і більш екзотичні варіанти виконання, композитні рішення, або, наприклад, колони з каменю, але зустрічаються вони рідко.

Для виробництва збірних навісів ми вибрали матеріалом конструкційну сталь. Наші інженери розрахували оптимальну конструкцію та рішення сполучних вузлів, які прослужать довго, а складання та догляд не займуть багато часу та сил.

За типом нахилу даху навіс вуличний може бути:

1. Односхилий навіс. Нахил в один бік, усі опади стікають саме туди. Це добре, коли навіс примикає до стіни будівлі саме високою частиною.

2. Двосхилий навіс. Площина має розділення - коник посередині, стік опадів відбувається в обидві сторони.

3. Арочний навіс. Має рівномірний круглоподібний нахил в обидві сторони.

З останніх двох вибираючи, який навіс купити, найчастіше підбирається варіант, що максимально гармонує з рештою архітектурного ансамблю.

 

Часті питання про навіси

🔒 Які види та розміри навісів доступні для авто?

Одиничні та подвійні, різні форми та розміри навісів для авто.

💠 Як вибрати навіс для авто?

Враховуйте розміри авто, стиль подвір'я та бажаний рівень захисту.

🔒 Як забезпечити максимальну функціональність та тривалість експлуатації обраного навісу?

Регулярне обслуговування, використання якісних матеріалів, правильний монтаж та дотримання інструкцій по експлуатації.
Вгору