Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Розпашні ворота з вбудованою хвірткою на замовлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – розпашні ворота з хвірткою в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Готовий каркас розпашних воріт з вбудованою хвірткою

18786 грн

🔰 Готовий каркас розпашних воріт з ПРОФНАСТИЛОМ з вбудованою хвірткою

20466 грн

🔥 Готовий каркас розпашних воріт з ЄВРОШТАХЕТНИКОМ з вбудованою хвірткою

20485 грн

🔰 Готовий каркас розпашних воріт з ламелями ГОРИЗОНТ з вбудованою хвірткою

23586 грн

 

Розпашні ворота з вбудованою хвірткою - коли є необхідність

Розпашні або класичні ворота - дуже поширений тип, все ще не втрачає своєї популярності, застосовуваний як в приватному, так і в промисловому будівництві. Причин тому є багато, цінують їх за простоту, високу надійність і звичайно низьку вартість. У конструкції розпашних воріт немає особливо складних рішень, а можливість їх експлуатувати відразу після встановлення, без застосування автоматики ще більше збільшує їх поширеність. Але є один фактор, який робить розсувні ворота незамінними, навіть якщо немає обмеження в бюджеті або інших моменту, а саме - вузька ділянка.

Неширокий проєм істотно обмежує вибір воріт, і розпашні тут поза конкуренцією. Дуже часто, особливо в умовах сучасної приміської та міської забудови земельні ділянки можуть бути досить компактні. І відкатні ворота, що вимагають місця вздовж паркану для розміщення консолі з противагою просто не можуть бути застосовані. Для розпашних стулок достатньо місця спереду або ззаду, та добре укріплених й надійних стовпів. Але це - це не єдина складова фасадного комплексу. Не забуваємо про хвіртку. Найважливіший компонент, яким ми користуємося частіше ніж воротами. І її надійність і довговічність не менш важлива, ніж ці ж якості самих воріт.

Раніше ситуація, коли ширина ділянки не дозволяла розмістити і ворота і хвіртку одночасно вела до значного погіршення комфорту життя. Або взагалі без останньої, і кожен раз заходячи у двір доводилося відкривати один рядок. І найкращим, та й єдиним виходом з даної ситуації були, є і будуть розсувні ворота з вбудованою хвірткою. Вони дозволяють користуватися як воротами, так і хвірткою, і при цьому займають мінімум місця, вимагаючи проєм рівно по ширині самих воріт плюс опорні стовпи.

Крім встановлення в приватних подвір'ях, розсувні ворота з вбудованою хвірткою - це оптимальний вибір для оснащення комерційного об'єкта. У таких місцях самою хвірткою користуються мало, а розмір воріт важливий для пропуску великого транспорту, і вони відкриті весь робочий день. Це майстерні, виробничі потужності, в'їзди в цеху і інші подібні об'єкти.

Ворота розсувні з вбудованою хвірткою - особливості

Конструкційно розсувні ворота з хвірткою являють собою дві стулки з петлями, в одній з яких знаходиться хвіртка.

Можливо виготовлення наступних комплектацій:

 1. Каркас воріт в вбудованою хвірткою без зашивання. Якщо заповнення у вас вже є, це буде оптимальний вибір.
 2. Ворота з хвірткою з зашиттям. Готовий до використання комплект.

Також кожен варіант може комплектуватися автоматичним приводом Segment відповідної моделі під вагу і габарити полотна.

Розміри:

 • Висота воріт від 1.8 м. до 2.2 м.
 • Ширина на проєм 3 - 5 м.

Через наявність хвіртки робити меншу висоту недоцільно.

Матеріали:

 • Для більшості модифікацій застосований Т-подібний сталевий прокат, що представляє собою в перерізі дві суміщені квадратні труби. Товщина - 2 мм. Відмінні якості по жорсткості та міцності. Відмінно поєднується з більшістю заповнення, яке лягає в пази урівень.
 • Для варіанту з зашиттям типу "Жалюзі" застосований П-подібний прокатний профіль. Зашивка знаходиться всередині силової рами, і бере участь в доданні конструкційної міцності і жорсткості всьому виробу.
 • Для поперечних хрестоподібних підтримуючих елементів використовується квадратна труба 20Х30 мм.
 • Сталеві кульові петлі.

Матеріали зашиття:

 1. Профнастил. Він же профільований сталевий лист. Суцільне заповнення. Захистить від усього. Характеристики міцності - середні, але дешевий, скрізь є і легко замінюється.
 2. Євроштахетник. Звична класика, тільки з нових матеріалів. Одне і двостороннє заповнення. Провітрюється. Легко змінюється в разі пошкодження. Кілька варіантів матеріалів на вибір. Виглядає непогано.
 3. Жалюзі. Дуже гарно! Кілька модифікацій, і кожна має певні властивості. Унікальна приватність і хороша вентиляція. Міцність, жорсткість і довговічність.
 4. Горизонт. Суцільне зашиття. Конфіденційність і захист від вітру - абсолютні. Ну що там побачиш крізь стіну? Набагато красивіше профнастилу.
 5. Ранчо. Профільовані ламелі у вигляді прямокутника. Дуже гарно, міцно і довговічно. Мабуть самий преміальний і, на жаль, не дешевий варіант.

Вся зашивка кріпиться до рами воріт саморізами або заклепками. При поставці розпашних воріт з вбудованою хвірткою комплект зашивання йде окремо, і встановлюється вже після монтажу каркаса.

Коротко про автоматику. Segment - надійний і довговічний привід, зроблений в Італії, і здатний пропрацювати довгі роки завдяки якісним матеріалам і продуманій конструкції. А ще просто налаштовується.

На такий виріб, як ворота розпашні з вбудованою хвірткою ціна формується від обраного розміру, комплектації, наявності / відсутності приводу і виду зашиття.

Мінуси і плюси розпашних воріт з хвірткою

І почнемо з недоліків. Хоча це скоріше особливість конструкції. Хвіртка, вбудована в розпашні ворота має обмеження по висоті, а також поріг, сформований нижньою частиною рами. Для високих людей іноді необхідно пригинатися, а також вище піднімати ноги при переступанні нижньої балки воріт.

Ну а переваги незаперечні:

 • Дешевше все - конструкція, відсутність окремої хвіртки і потреби стовпів для неї.
 • Для вузької ділянки при неможливості розміщення повноцінної хвіртки - єдиний варіант.
 • Широкий вибір розмірів, комплектацій і варіантів виконання. Можна підібрати під будь-яку ситуацію.
 • Якісні і довговічні матеріали, зашиття і автоматичний привід.

 

Популярні запити
Купити відкатні ворота Купити відкатні ворота з вбудованою хвірткою Купити комплект розпашних воріт Ранчо
Купити відкатні ворота-жалюзі Купити збірні відкатні ворота КСС Купити каркас відкатних воріт із зашивкою ранчо
Купити відкатні ворота з хвірткою Купити відкатні ворота з профнастилу Купити готовий каркас розпашних воріт з євроштахетником
Купити відкатні ворота-ранчо Купити комплект розпашних воріт Купити готовий каркас відкатних воріт без зашивання
Купити ворота КСС штакетник Купити відкатні ворота-горизонт Купити комплект розпашних воріт Горизонт

Купити готові каркаси відкатних воріт з окремою хвірткою

Купити готовий каркас відкатних воріт без зашивання Купити готовий каркас розпашних воріт з хвірткою
Купити відкатні ворота із зашивкою металосайдинг Купити комплект розпашних воріт жалюзі Купити відкатні ворота з окремою хвірткою
Вгору