Переваги секційних воріт

Підйомні ворота оснащені механізмом спеціальних пружин для легкого відкриття воріт. Відкриття воріт однією рукою без зусиль

Якщо випав сніг, немає необхідності прибирати сніг перед воротами, оскільки ворота відкриваються вгору. Ворота експлуатуються однаково легко за будь-якої пори року.

Ворота з хвірткою без порога. Ви зможете не відкриваючи ворота гаража, викотити велосипед чи садовий інвентар.

Передбачено запобіжний пристрій, який замикає ворота, фіксуючи їх у закритому стані, без шансів відкрити їх

ТЕПЛІ ВОРОТА - панель 40 або 60 мм

Секційні ворота KRISPOL виготовлені з панелей товщиною 40 мм, які заповнені пінополіуретаном і запечатані по всьому периметру та між сегментами. Форма верхньої арки була розроблена для оптимального притискання верхньої панелі воріт до перемички. Завдяки цьому ці ворота мають одне з найкращих теплоізоляційних властивостей на ринку: U = 1,12 [Вт / м2К] (коефіцієнт теплопровідності).
У нас є спеціальна пропозиція для енергоефективних будинків: ворота VENTE K2 RFS 60 товщиною збільшені до 60 мм. Ці ворота мають додаткове ущільнення з подвійним дном, панелі перетину та додаткове периферійне ущільнення, вирівнюючи теплові мости між стіною та кутами. Це дає змогу досягти U = 0,9 [Вт / м2K].
Секційні ворота можна пристосувати до різних типів гаражів та ширини входу – також для подвійних гаражів. Високий рівень продуктивності гарантує комфорт, безпеку та зручність користування, а також відмінну теплоізоляцію.

Форма верхньої арки
Теплі панелі
Подвійний нижній ущільнювач

АВТОМАТИКА ТА КЕРУВАННЯ

Автоматика серії STARCUS + 2 пульта керування

Автоматика для керування рухомої частини секційних воріт різної площини

6 900 грн

Ручне керування

На рухомому полотні воріт внизу встановлюється ручка для піднімання та опускання.
Для великих масивних воріт блок або цепний редуктор

  • полімерний трос для зручності
  • засув 1 шт. (стандартний)