UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Стовпи з бетону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціна на – стовпи з бетону (під цеглу) в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Дашок для стовпа 220х220 мм 

450 грн

🔰 Швидкомонтажний стовп для паркану - 220х220х1420 мм

2150 грн

🔥 Швидкомонтажний стовп для паркану - 320х320х1420 мм

2250 грн

🔰 Швидкомонтажний стовп для паркану - 360х360х1460 мм

2350 грн

 

Бетонні стовпи для паркану - швидкий спосіб отримати огорожу

Кам'яний паркан був, є і залишається найпопулярнішим типом огорож в Україні, що застосовується у приватному будівництві. Причин тому - чимало, але головна, звичайно, це їхнє візуальне сприйняття. Кам'яний паркан сотнями років був і буде втіленням надійності, міцності та в чомусь первісної естетики. Втім - не тільки візуально, адже кам'яні огорожі мають і низку цілком практичних якостей:

 1. Міцність, надійність та довговічність усієї конструкції паркану. Важко знайти матеріал, який може (при належному дотриманні технології будівництва) надати такі характеристики, і при цьому вимагати мінімального догляду в процесі експлуатації.
 2. Великою стійкістю за рахунок маси, а отже - опір для вітрового навантаження на елементи заповнення. Для відкритої місцевості та регіонів, де переважають чи можливі сильні вітри – це найважливіша властивість, що впливає як на комфорт у дворі, так і на довговічність самої огорожі.

І це далеко не всі переваги, які пропонує паркан із каменю. Але свої мінуси він теж має, хоч вони здебільшого виявляються на стадії його будівництва. А саме - його дорожнеча та складність у монтажі. Робота муляра - це процес послідовний, незалежно від типу матеріалу, що застосовується. І прискорити його важко. А час – це також гроші. Тому поява спеціалізованих матеріалів для будівництва огорож, які дозволять швидко і недорого зводити паркани стало лише питанням часу. І один з таких варіантів – це бетонні стовпчики для огорожі.

Так, хтось скаже, що мовляв, що тут нового, адже бетонний стовп для паркану це вже давно використовувана технологія? Справа в тому, що стовп стовпу не відрізняється. Найбільше застосування стовпи з бетону знайшли застосування у промисловому будівництві, де можливість встановлення за мінімальний час стало головною причиною їхнього вибору. Але з зовнішністю тут було все не дуже добре - сірий. непривабливий, простий стовп особливою красою не відрізнявся. Та й минули ті часи, коли паркан був чимось просто захищаючим двір і не більше. Сучасна огорожа - це частина загального архітектурного ансамблю, і вона відіграє провідну роль, адже на очі потрапляє найпершою. А значить зовнішність дуже важлива, і естетично привабливі бетонні стовпчики для паркану зможуть це забезпечити.

Сучасні стовпи для бетонного паркану - їх особливості

Критеріїв, яким мають відповідати актуальні паркани з бетону є відразу кілька, і це втілено у комплексному підході, пов'язаному як з монтажем, так і експлуатацією, та й їхньою естетичною складовою. Конструкційно елементи виготовлені з архітектурного бетону пустотілі блоки двох типів, плюс декоративна кришка. Для забезпечення початкової міцності всередині вже є армування з полімерного матеріалу. Пустотілість забезпечує можливість додаткового армування з металу під час будівництва, і при цьому знижує загальну вагу. Такий виріб простіше переміщати, з ним легше працювати, та й на фундамент лягає менше навантаження. При цьому міцності та стійкості достатньо для створення огорожі, здатної протистояти будь-якому, навіть ураганному вітру.

Якщо коротко, то стовпчики для паркану з бетону мають такі переваги:

 • Швидкість монтажу всієї огорожі. На відміну від кладки цегли або іншого каменю, паркан на бетонних стовпах встановлюється набагато швидше. Середня розрахункова швидкість роботи однієї бригади будівельників – 10 стовпів із підмурівкою на день, а це до 30 м огорожі.
 • Кожен елемент пофарбований високоякісною силіконовою фарбою вир-ва Польщі. У результаті ми отримуємо довговічне покриття, яке надійно захищає основний матеріал від атмосферних впливів, запобігає руйнуванню структури та при цьому надає привабливого зовнішнього вигляду. Надається гарантія від вигорання та лущення лакофарбового покриття на 10 років.
 • На відміну від цегляних стовпів, на поверхні бетонних не з'являються висоли. Це такі білі плями, які згодом з'являються на всіх типах цегли, навіть у клінкерної (хоч і меншою мірою). Паркан із бетонних стовпів зберігає свою зовнішність протягом довгих років експлуатації.
 • Простота роботи з конструкційними елементами. Для отворів використовується перове свердло, а блок підмуровки легко обрізається на необхідну вам довжину простою болгаркою.
 • Ну і один із ключових плюсів даного типу стовпів - їхня вартість. Включаючи все – роботу, витрачений час, матеріали - готова огорожа обійдеться мінімум у два рази дешевше, ніж якби була виготовлена ​​з класичної червоної цегли. Про клінкерну думаю і згадувати не варто.

Стовпи бетонні для паркану дозволяють встановлювати на них будь-який тип легкого заповнення - дерево, метал тощо. Підмурівка не розрахована на важку зашивку із цегли. Кріплення заповнення відбувається звичайними дюбелями.

Стовпи для паркану бетонні від Ворота Центр Україна

Наш інтернет-магазин пропонує купити бетонні стовпи для паркану в широкому асортименті розмірів, здатних задовольнити будь-які технічні вимоги. У нас ви знайдете:

 1. Самі несучі стовпи в 4 типорозмірах.
 2. Підмурування - у двох довжинах.
 3. Декоративні кришки для стовпів.

Наші стовпи з бетону для забору за своєю текстурою стилізовані під цеглу, і пропонуються в 7 кольорах - від білого силікатного, до темного перепаленого оздоблювального клінкеру. Такий широкий вибір дозволяє зробити паркан, що гармонує практично з будь-яким архітектурним виконанням будинку та інших будівель на ділянці, гармонійно вписавши його в ландшафтний дизайн. Втім - не лише приватним будинком обмежується сфера застосування цих стовпів. Висока швидкість монтажу, довговічність та дешевизна роблять паркан із бетонними стовпами привабливим варіантом для комерційного будівництва.

Для більш детальної інформації щодо цієї групи товарів ми рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів. Вони дадуть відповідь на всі запитання, порекомендують оптимальне заповнення для ваших умов і допоможуть з доставкою.

Вгору