У нас діє гнучка система знижок та індивідуальний підхід для усіх клієнтів. Телефонуйте
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем №1 в Україні
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Автоматика (привід) для воріт

Популярні бренди виробники автоматики для воріт

На українському ринку можна зустріти електроприводи для воріт від наступних виробників: Steelon, Segment, Came, Nice, Faac, Hormann, Alutech, Comunello, Doorhan, Gant, Rotelli, Marantec, An motors, Miller Technics, і BFT.

Фото виробників автоматики для відкатних, орних, секційних воріт Rotelli, Miller Technics, Hormann, Alutech, Comunello, Doorhan, Came, Nice, Faac, Gant, Marantec, An motors і BFT

 

Щоб вам став більш зрозумілим ринок автоматики радимо скористатися нашими спостереженнями:

 1. Ціна на бренди Steelon, Segment, Came, Faac, Marantec, Hormann, BFT, і Nice виправдана в першу чергу за рахунок якості виконання і діапазоном настройок функціоналу, зі сміливістю можна сказати - це найкраща автоматика на ринку Європи.
 2. Якщо ви маєте намір купити автоматику для воріт за найнижчою ціною, то зверніть увагу на Steelon, Segment, Rotelli, Miller Technics, Comunello, Gant, Doorhan, Alutech, An motors.
 3. Згідно статистики магазину Vorota Center, а також на думку наших фахівців і думку покупців виробники - Steelon, Came, Faac, Marantec, Hormann, BFT, Gant,  виготовляють самі добротні приводи для воріт – відгуки покупців автоматки цих брендів найчастіше мають найвищу оцінку.

 

Відмінності та критерії вибору автоматики

Встановлюючи автоматику для воріт, мешканці котеджів і приватних будинків позбавляються від необхідності щоденного відкривання і закривання стулок вручну. Але дана техніка має свої нюанси та особливості, які слід вивчити, перед тим як купити привід для воріт.

Встановивши один раз якісну автоматику, можна на довгі роки забути про її ремонт та заміни, в той час як дешевий або неправильно підібраний механізм може зламатися в перші місяці експлуатації.

Автоматика для воріт ділиться на три види:

 1. Для розпашних
 2. Відкатних
 3. І секційних - гаражних воріт

Загальними критеріями якості для всіх трьох типів є:

 • Наявність сталевих шестернь в редукторі, а не пластикових
 • Двигун з запасом потужності, який підібраний виходячи з ваги полотна і його площі (якщо конструкція не продувається вітром, це створює додаткове навантаження для автоматики)
 • Корпус з якісного пластика, а краще з алюмінію або сталі
 • Для домашніх воріт – вистачить мотора зі змінним струмом та інтенсивністю 30-50%, для промислових підприємств з великим потоком машин, краще брати привід з інтенсивністю 100%, при цьому він буде працювати на постійному струмі і його можна буде оснастити акумулятором.

Давайте розглянемо кожен тип більш докладно.

 

Автоматика для відкатних воріт

Привід відкатного типу являє собою складну конструкцію, а тому більш доступна за ціною і поширена на ринку України.

Автоматика для відкатних воріт складається з двигуна, редуктора і плати, встановлених в корпусі, а також з кінцевих вимикачів, які кріпляться безпосередньо на стулці. Крутний момент від двигуна передається через шестерню на зубчасту рейку, прокладену уздовж всього полотна.

Фото автоматики для відкатних (розсувних воріт Rotelli, Miller Technics, Hormann, Alutech, Comunello, Doorhan, Came, Nice, Faac, Gant, Marantec, An motors і BFT

Якісний механізм

Не враховуючи загальних рекомендацій, варто віддавати перевагу моделям з магнітними кінцевиками, тому що вони не дають збоїв при випаданні снігу або криги на зубчастій рейці, на відміну від механічних. 

Популярні виробники - автоматику яких можна купити в нашому магазині: Steelon, Segment, Came, Faac, Gant, Nice, BFT, Alutech, Hormann, Comunello, Doorhan, An motors, Marantec і Miller Technics Rotelli.

Переходьте по посиланню, щоб порівняти відкатну автоматику!

 

Автоматика для розпашних воріт

Привід для таких воріт складається з декількох частин – блоку управління і двох механізмів з двигуна і редуктора, по одному на кожну половину.

Бувають важільні або лінійні. Другий варіант більш надійний і потужний.

Фото автоматики (приводу) для розпашних воріт Rotelli, Miller Technics, Hormann, Alutech, Comunello, Doorhan, Came, Nice, Faac, Gant, Marantec, An motors і BFT

Поради щодо вибору

Автоматика для розпашних воріт отримує більш сильне навантаження від вітру і опадів, тому потужність треба брати зі значним запасом і орієнтуватися не тільки на вагу полотна, а і на площу і продувність - вітрове навантаження!

 • Механічний привід більш практичний, ніж гідравлічний
 • Автоматика з висувним штоком служить довше лінійних
 • Черв'ячна передача редуктора, на відміну від планетарної, робить недоступним відкривання стулки без пульта
 • Важливо звертати увагу на діаметр стовпа, до якого кріпляться штоки приводу
 • Пристрої з розташуванням мотора зверху менше страждають від дощової води і їм не страшні замикання.

Виробники автоматики, приводу яких можна купити в магазині Vorota Center Ukraine: Came, Alutech, Doorhan, Faac, Technics M, Nice, Comunello, Rotelli, Hormann, Gant, An motors, BFT і Marantec.

 

Автоматика для секційних воріт

Автоматика для секційних воріт може з'єднуватися з полотном ремінної або ланцюгової передачею – ланцюгова більш надійна і довговічна. 

 

        Фото автоматики для секційних (гаражних воріт Rotelli, Miller Technics, Hormann, Alutech, Comunello, Doorhan, Came, Nice, Faac, Gant, Marantec, An motors і BFT

 


Секційна автоматика закриває і відкриває полотно плавно і дбайливо. Все що потрібно це скористатися брелоком дистанційного керування. Для даного типу приводів також буде прийнятно використовувати і пряме (не дистанційне керування, через спеціальну панель, закріплену на стіні гаража. Таким чином, ви зможете заощадити на частій заміні пультів.

Проте варто подбати і про систему розблокування приводу зовні, при раптовому відключенні електрики – для цих цілей зазвичай застосовується спеціальний пристрій розблокування з тросом і ключем, виведеним назовні.

При виборі автоматики для гаражу варто орієнтуватися на рекомендації, описані на початку статті. 

Бренди - виробники приводів, яких можна придбати у нас: Came, BFT, Marantec, Nice, Comunello, Technics M, Rotelli, Doorhan, An motors, Hormann, Gant,  Faac, Alutech.

 

Аксесуари для воріт

Для всіх описаних варіантів воріт автоматика може бути оснащена додатковими аксесуарами:

 1. Фотоелементи – визначають перешкоди на шляху руху стулки і не допускають її раптового зіткнення, наприклад, з автомобілем, дитиною і т.д.
 2. Сигнальні лампи – починаються світитися, коли полотно приходить в рух 
 3. GSM-контролер – дозволить вам керувати автоматикою для воріт за допомогою мобільного телефону
Вгору