Де придбати фурнітуру для відкатних воріт у Вінниці?

Привіт всім мешканцям Вінниці. Прочитавши цю статтю ви зрозумієте, що собою являє фурнітура для відкатних воріт, як не помилитися з вибором, і де у Вінниці придбати комплектуючі за вигідною ціною.

Детальніше про саму фурнітуру

Відкатні ворота, які встановлені на багатьох дачних ділянках та котеджах Вінниці, а також і в цілому по всій Україні, являють собою конструкцію з каркаса, обшитого полотном, які завдяки встановленій на ньому фурнітурі приходять в рух.

Розсувні ворота відкриваються вздовж паркану, і в цьому їх велика перевага в порівнянні з розпашними, адже їм не страшні замети та вітер, вони не займають місце у дворі, вашого будинку в Вінниці у відкритому стані та на них набагато легше поставити автоматику.

До складу комплектуючих, які ви можете придбати у Вінниці, входить:

 • Напрямна балка (рейка)
 • Кінцевий ролик або (більш простий та дешевий варіант) заглушка
 • Роликова каретка
 • Верхній уловлювач
 • Нижній уловлювач
 • Утримуючий кронштейн
 • Замок

Характеристики якісної фурнітури, як не помилитися при покупці?

 1. Напрямна рейка рівна, зроблена з високовуглецевої сталі та має товсті стінки (від 3,5 міліметрів)
 2. На кінці напрямної стоїть кінцевий ролик, який полегшує закривання стулки, а не проста гумова заглушка, яка лише запобігає потраплянню снігу
 3. В роликовій каретці встановлені якісні підшипники з гумометалевими пильовиками, які захищають їх від забруднення
 4. Зовнішній діаметр роликів максимум на 1 мм відрізняється від внутрішнього розміру балки
 5. Уловлювачі мають товсті стінки, сталеві, а не виточені з дешевого металу

А ось вам приклади деяких хитрощів, на які йдуть недбайливі виробники комплектуючих, з метою економії:

 • Тонкі стінки рейки, адже кожна частка міліметра в товщині 5-6 метрової конструкції, це кілограми зекономленого металу для виробника та менший термін служби для споживача
 • Криві стінки. Навіщо витрачатися на якісне обладнання та зарплату токаря, якщо балка з кривими стінками швидше проточить підшипники та у нас швидше куплять нові?
 • Низька міцність сталі, тому що чим твердіший метал — тим дорожчий він сам і обладнання, на якому його обробляти
 • Китайські 201-е підшипники, або зовсім пластикові ролики в каретці. Вони в рази дешевше, але це справа десята, жителі Вінниці не помітять
 • Уловлювачі зі стінками товщиною у 2 міліметри, ну і що, що цій частині фурнітури треба тримати полотно розсувних воріт масою 1000 кілограмів?

Перевірені виробники та постачальники у Вінниці

Аби жадібність виробників не зіграла з вами злий жарт, слід купувати комплектуючі від брендів, які зарекомендували себе на ринку фурнітури, роблячи добротний продукт протягом багатьох років.

Ми наведемо приклади тільки вітчизняних брендів, комплектуючі яких можна замовити в Вінниці, тому що ціни на імпортні невиправдано завищені (всі описані вище недоліки можуть бути й у закордонній фурнітурі, тільки вам доведеться платити втричі дорожче через мит і доставку).

 1. Свiт Ворiт, молода українська компанія з Харкова, яка виробляє, на думку багатьох, кращі комплектуючі на ринку не тільки Вінниці, а й усієї України
 2. Rolling Expert, злегка поступається в якості фурнітури від Свiт Ворiт, але є простим і бюджетним варіантом

Ми впевнені в якості комплектуючих від цих фірм, тому даємо розширену гарантію 3 роки на Rolling Expert, і від 8 до 10 років на фурнітуру Свiт Ворiт.

Цінова ж політика залежить багато в чому саме від інтернет-магазину комплектуючих. Наприклад, ми працюємо з центрального складу у Києві, а не тримаємо кілька складів і магазинів у Вінниці, тому вартість їх оренди не входить у вартість нашої фурнітури.

Також, ви отримаєте знижку, якщо одночасно замовите комплект фурнітури та автоматику, яка значно спростить відкривання розсувних воріт і зробить кожне ваше повернення в ваш будинок у Вінниці більш комфортним і приємним.

Роблячи покупку в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що у вартість фурнітури включено мінімум націнок і зборів, тому що ми працюємо безпосередньо з центрального складу. Доставка здійснюється Новою Поштою або Делівері.

Ваше замовлення буде доставлене в Білу Церкву протягом 1-2х днів в будь-який зручний для вас район міста або області. Всі витрати з перевезення фурнітури компанія "Vorota Center" бере на себе.