Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Виробник парканів в Києві та області

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що нам пропонують виробники парканів?

Паркани, як і багато речей у нашому житті змінилися. Якщо раніше огорожа, особливо для приватного використання, практично завжди була конструкцією індивідуальної споруди власними силами, то на даний момент більшість потенційних власників вибирають паркан від виробника. У цьому є своя логіка та цілком виправдані економічні переваги. Ринок пропонує нам наступні варіанти конструкцій:

 • Металеві огорожі - вироби з конструкційної сталі, виготовлені з листового металу в найширшому асортименті, з різними механічними, функціональними та естетичними характеристиками. Це можуть бути як паркани повністю виготовлені з металу (стовпи та заповнення) так і окремо елементи зашивки.
 • Кам'яні огорожі - виготовлені з цегли, бетону, дикого каменю та різного виду збірних блоків. Завжди популярна, а часто й незамінна у певних умовах класика. Найчастіше дані матеріали використовуються для будівництва стовпів та підмурування огорож.
 • Дерев'яні паркани - огорожі, що втрачають свою популярність, найчастіше використовуються в якості тимчасових. Іноді дерево застосовується як заповнення любителями натуральних матеріалів та рустикального стилю. Причина падіння популярності - хочеться чогось довговічнішого, що не потребує регулярного догляду.
 • Сітчасті огорожі. У приватному користуванні це рідкісний гість, але для комерційної та суспільної сфери це знахідка - швидкий монтаж, загальна дешевизна і невибагливість тут цінуються. А для фермерських, лісових та інших господарств з великою площею огорожі вони є незамінними.

Часто чіткої спеціалізації у виробника немає. Ті ж виробники металевих огорож можуть мати в своєму асортименті і кам'яні стовпи, і сітчасті заповнення - це допомагає пропонувати своїм клієнтам комплексні рішення, і більш вільно почуватися на ринку.

Чому вигідно купувати паркани від виробника?

Вибираючи огорожу, в першу чергу необхідне планування, в тому числі інженерне, виходячи з ваших умов та побажань. Загалом купити паркан від виробника вигідно виходячи з наступних переваг:

 • Ви отримуєте гарантовану якість та довговічність серійної моделі, виконаної професійними інженерами та виготовленої на промисловому устаткуванні.
 • Враховано всі нюанси конструкції та її функціональність. Виробники парканів пропонують не лише сам товар, а й супроводжують документацією та рекомендаціями щодо монтажу.
 • Є гарантія! А також у разі негарантійного випадку можна окремо придбати компоненти на паркан - виробник випускає не тільки готовий виріб, а й елементи до нього.
 • Логістика та супровід. Багато виробників парканів мають власні монтажні бригади та пропонують послугу встановлення паркану “під ключ” у своєму регіоні, або мають перевірених партнерів.

І це вже не кажучи про те, що багато видів огорож мають досить складну конструкцію, яку в домашніх умовах виготовити складно та дорого. Той же паркан жалюзі від виробника обійдеться дешевше, ніж якщо намагатися виготовити аналогічний самому. А набірний бетонний паркан від виробника, виконаний із блоків, з вже готовим покриттям та дотриманням точної геометрії - практично неможливо.

Паркани від виробника в інтернет-магазині Ворота Центр Україна

У нашому каталозі представлений широкий вибір огорож та їх компонентів від провідних виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних. Ви можете купити наступні огородження від виробника:

 1. Металеві паркани та компоненти до них - стовпи (під фланець і бетонування) та заповнення до них з можливістю вибору товщини прокату та країни походження.
 2. Готові кам'яні стовпи або компоненти до них – стилізовані під цегляну кладку бетонні, набірні блоки тощо.
 3. Кастомізовані металеві огородження типу Орнамент, виконані методом лазерного різання, як такі. що переглядаються, так і суцільні.

При цьому можна замовити встановлення обраного паркану від виробника під ключ, що допоможе значно заощадити час та власні сили, або ж скористатися заздалегідь знайденою бригадою будівельників – наша компанія супроводжує всю продукцію необхідною документацією для правильного монтажу.

 

Популярні запити
Купити паркан пайп Купити цегляний стовп Купити паркан під ключ
Купити паркан з металевого сайдингу Купити паркан жалюзі Купити паркани з євроштахетника
Купити класичні паркани Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго Купити стовпи для паркану
Купити паркан жалюзі з металу Купити модульні блоки для паркану Купити металеві паркани
Купити набірні стовпи для паркану Купити клінкерний стовп (під цеглу) Купити паркан із профнастилу
Купити паркан жалюзі Лєго Купити паркан із лазерною різкою Купити металеву секція паркану
Купити паркани ранчо Купити сучасний паркан Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго
Вгору