Оплата частинами
Користуйтеся зараз - платіть потім!

UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

Цегляний стовп (з бетону)

Ціна на – цегляний стовп в Україні, Києві

Назва товару

Ціна

🔥 Дашок для цегляного стовпа 220х220 мм

450 грн

🔰 Цегляний стовп для паркану - 220х220х1420 мм

2150 грн

🔥 Цегляний стовп для паркану - 320х320х1420 мм

2250 грн

🔰 Цегляний стовп для паркану - 360х360х1460 мм 

2350 грн

 

Паркан з цегляними стовпами - народний улюбленець

Довгий час вибір стовпів для огорож був дуже обмеженим. На практиці у широкому доступі було три матеріали – дерево, бетон та цегла. Перше - недовговічне, схильне до впливу зовнішніх факторів, і вимагало регулярного догляду, що втім сильно не рятувало, і мало годилося для суцільних заповнень, що мають сильну парусність. Бетонні стовпи - міцні, швидкобудуюємі, але з зовнішністю є складності, та й набули більшого поширення в комерційній сфері. І якщо ви хотіли по-справжньому довговічний, міцний і при цьому гарний паркан, особливо якщо матеріал заповнення важкий і парусний - стовпи з цегли залишалися по суті єдиною альтернативою. Так, хтось скаже? А як же метал? Він теж зустрічався, але найчастіше це були саме непрофільні матеріали - швелер, труби, і по-справжньому спеціалізовані металеві опори для огорож стали з'являтися відносно недавно. Та й вони мають певні технічні обмеження.

Причина, через яку набули чималої популярності цегляні стовпи для паркану проста - доступність матеріалу. Цегла для стовпів паркану можна було знайти або дістати практично скрізь, адже багато його сортів, особливо класичний червоний, тривалий час залишалися основним будівельним матеріалом для малого і не тільки будівництва. Виробництва, як і поклади глини, рівномірно розподілені на території країни. А ще був недорогим природний газ – головне паливо для створення температури 950-1000 градусів при випалюванні у найбільш поширеній технології пластичного формування при виробництві керамічної цегли. Також не забуваємо, що класти цеглу вмів чи не кожен будівельник – це одна з базових будівельних технологій. Все це робило цеглу для парканних стовпів якщо не ідеальним матеріалом, то вже точно доступним.

Цегляні стовпи - переваги і недоліки

І хоча часи змінилися, різні економічні та технологічні фактори внесли корективи у сферу виробництва огорож, багато хто досі обирає стовпи для паркану з цегли. До їх плюсів варто насамперед віднести:

  • Зовнішність. Чого чого - а естетики тут не відібрати. І насамперед тут важливим є фактор вибору сорту цегли - їх є безліч видів, кольорів, з різною текстурою та іншими зовнішніми особливостями. Отже можна підібрати практично під будь-який стиль кам'яного і не тільки будинка. Та й хто не любить горизонтальні лінії, які чудово пасують до багатьох архітектурних стилів. У нас ця причина вибору призводить до багатьох нелогічних рішень – чого тільки варта популярність клінкерних стовпів. Сама клінкерна цегла дуже гарна, і дозволяє створювати дуже стильні споруди, але при цьому дуже дорога, та й призначена для зовсім інших завдань. ЇЇ найцінніші механічні властивості (зносостійкість і висока міцність) в огорожах взагалі не використовуються.
  • Довговічність. Так, правильно складені, з дотриманням усієї технології стовпи для паркану з цегли - це надовго. Особливо якщо застосовувалася якісна сировина, не заощадили на фундаменті, закладеній арматурі та будівельниках.
  • Міцність та стійкість. Велика вага та відмінні механічні характеристики дозволяють протистояти будь-якому, навіть ураганному вітру. У вас швидше вирве зашивку, ніж обвалитися стовп. Та й у автомобіля, який вирішить випробувати на міцність паркан зі стовпами з цегли проблем буде більше, ніж у самої огорожі.

А тепер про мінуси. При цьому саме актуальні чинники із сучасної реальності.

  • Дорожнеча. При цьому всього – матеріалів, роботи, часу. Минули часи, коли машину цегли можна було виміняти на вогнянну воду у злодійкуватих будівельників. З великим зростанням ціни на газ, паливо та якісну робочу силу стовпчики для паркану з цегли стали досить недешевим задоволенням. А ще потрібне внутрішнє армування.
  • Наявність потужного та міцного фундаменту. Цегляні стовпи для воріт та паркану - конструкція нелегка, і вимагають якісної основи. І знову ж таки - цей фундамент теж коштує дорожче, ніж для багатьох інших типів огорож.
  • Швидкість кладки та загальний час, необхідний для будівництва такої конструкції, як паркан із цегляних стовпів. Незважаючи на простоту роботи, кожна цегла на стовпчики укладається вручну, а це довго. Також необхідно чекати доки висохне розчин, щоб далі проводити монтаж заповнення. Довше за часом робиться хіба що кам'яна кладка.

Проте популярність даного типу парканів висока, а в багатьох випадках вони незамінні. Наприклад, у вітряній місцевості або при створенні надійної огорожі біля дороги з інтенсивним транспортним рухом паркан із цегляними стовпами стає чи не єдиним вірним рішенням.

Стовпчики з цегли - а якщо альтернатива?

Якщо вивчити всі перераховані вище фактори, багатьом здасться що кам'яні, і зокрема стовпи з цегли для паркану - не найкращий вибір. Насправді це не зовсім так. Технології не стоять на місці, і вже існують альтернативні варіанти, які мають переваги цегляних стовпів без їх основних недоліків. З таких, які представлені в каталозі Ворота Центр Україна, можна виділити:

  1. Готові стовпи, що імітують цегляну кладку, в т.ч. і клінкерну. Виготовлені з бетону, швидко встановлюються і головне - коштують вдвічі дешевше. При цьому збережена зовнішність, якою володіють стовпчики з цегли, та їх механічні якості.
  2. Збірні блоки з пазами, з яких складаються стовпи. В результаті виходить надзвичайно гарний виріб, правда бюджетним його назвати важко. Ця технологія ще нова в Україні, хоча вся Європа успішно їй користується та будує дуже гарні та надійні огорожі.

Камінну кладку як альтернативу важко уявити - це хоч і схожий, але все ж таки інший варіант огорожі. Ну а металеві паркани - зовсім інший рівень технологічності.

Якщо вас зацікавили стовпчики з цегли для огорожі, і є питання – звертайтесь до наших спеціалістів.

 

Популярні запити
Купити класичні паркани Купити стовпчики для паркану металеві Купити паркан із лазерною різкою
Купити паркан з металевого сайдингу Купити паркан жалюзі Купити паркан пайп
Купити модульні блоки для паркану Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго Купити стовпи для паркану
Купити паркан жалюзі Лєго Купити паркани з євроштахетника Купити металеві паркани
Купити набірні стовпи для паркану Купити клінкерний стовп (під цеглу) Купити паркан із профнастилу
Купити паркан жалюзі з металу Купити монтаж паркану Купити металеву секція паркану
Купити паркани ранчо Купити сучасний паркан Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго

Немає товарів

Вгору