UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

З профнастилу

Паркан з профнастилу - народний вибір

Немає більш популярної в нашій країні металевої (і не тільки) огорожі, ніж паркани з використанням такого матеріалу зашивання як профнастилу. Причин такої великої популярності є чимало, але мабуть головна з них банальна і проста – профнастил, він же профільний лист – це один із перших масових та доступних матеріалів, які з'явилися на ринку у широкому асортименті. Ну і друга причина – вартість. Знайти щось дешевше ніж профнастил дуже важко.

Втім, це далеко не всі причини великої поширеності паркану з профнастилу. Він дуже гнучкий у застосуванні, а значить можна робити різні типи огорож. Невелика вага секції дозволяє встановлювати її навіть на старі стовпи, де раніше був штакетник, без заміни всієї конструкції. Знову ж таки - можна заощадити. При цьому вагові та міцнісні характеристики зашивки дозволяють створювати по-справжньому великі, навіть гігантські конструкції. Зустріти паркан з профнастилу заввишки 3-4 і навіть 5 м. можна досить часто, і в цьому плані у нього практично немає конкурентів - всі інші варіанти будуть або набагато дорожчі, або технічно не реалізовані через велику масу.

Також важливим фактором поширеності огорож даного типу саме у нас в країні є така національна риса як підозрілість. Профнастильний паркан - це суцільна зашивка, яка дозволяє повністю приховати все, що відбувається за парканом. Зайві, часом далеко не найкращі погляди бувають непотрібні. Та й вітрозахист теж не завадить.

Профнастил на паркан - що це?

Так називають сталевий гофрований лист, що виготовляється методом холодного прокату, з наступним оцинкуванням та фінальним покриттям з полімерного матеріалу. Залежно від кроку та типу гофри, а також товщини сталі, існують кілька різновидів профнастилу, що мають різні механічні характеристики. Саме профнастил для паркану - це т.зв. стіновий, який застосовується саме для створення вертикальних зашивок, стін та інших подібних рішень. Спочатку розроблений для комерційного застосування, віг дозволяє створювати різні конструкції в дуже стислі терміни, а завдяки ціні та декоративності набув популярності і в приватному застосуванні.

Стіновий профнастил для паркану - це найдешевший варіант даного типу прокату, оскільки він не вимагає таких великих характеристик о міцності як несучий. Ще він дешевший у виробництві, ніж покрівельний, який, як правило, вирізняється ще й більшою декоративністю. Основне навантаження лягатиме на саму секцію, а кріплення за допомогою заклепок більш ніж достатньо, щоб витримувати вплив практично будь-якого вітру. Міцності самого профлиста вистачить, щоб пережити не сильні удари без зміни структури гофри, загальної цілісності і зовнішності. А через вертикальну розташованість листа нівелюється головний недолік профнастилу, а саме його шумність при дощі та інших типах опадів.

10 причин купити паркан із профнастилу

Переваг, які має паркани з профнастилу чимало, але насамперед варто розглянути такі:

 1. Дешевизна. Важко знайти щось дешевше, ніж профнастил паркан. Це стосується як застосовуваних компонентів, так і вартості самих складальних і монтажних робіт.
 2. Загальна легкість конструкції, немає потреби у важких і дорогих стовпах, що також позитивно позначається на загальній вартості всього комплексу огорожі.
 3. Міцність. Суцільний масив, без проміжків володіє високими властивостями міцності. Пошкодити можна тільки при взаємодії з гострими краями - наприклад, сокирою. Тупі удари створюють лише вм'ятини. Які, до речі, можна легко вигнути впливом з іншого боку.
 4. Швидкість та швидкість монтажу. З легкими секціями просто працювати, немає необхідності в особливих навичках, а отже, і висококваліфікованій робочій силі. Для тих, хто любить все робити сам, це найкращий варіант.
 5. Довговічність. Подвійне покриття (оцинковка + полімер) гарантують захист від корозії та абразивних впливів.
 6. Ремонтопридатність. При сильному пошкодженні секції можна легко купити профнастил для паркану в колір, і за допомогою простих інструментів його замінити.
 7. Термо та вогнестійкість. Метал є метал, і для огорож, де є небезпека виникнення загоряння паркан профнастил - це буде розумне рішення.
 8. Широкий асортимент: кольорів за каталогом RAL, з різними варіантами за товщиною металу, типом покриття та його текстурою. Хочете під дерево чи кладку – вони є! Від перерахованого вище, а також розміру секції і формується ціна на паркан з профнастилу.
 9. Вітрозахист. Бажаєте закрити повністю своє подвір'я від північних вітрів та захистити чутливі до холодних потоків рослини – це ваш вибір.
 10. Приватність. Що ви побачите через стіну без щілин?

Варто торкнутися естетичних якостей парканів із профнастилу. Це - дуже індивідуальна річ, комусь подобається, іншим немає, і єдиної думки не було і не буде. Але тут багато в чому може вирішити асортимент та вибір кольорів.

Якщо ви вирішили придбати готові секції або просто розрахувати, якою буде ціна паркану з профнастилу – звертайтесь до наших спеціалістів. Вони також допоможуть організувати доставку або просто проконсультують з технічних питань, щоб ви в результаті могли отримати якісну та довговічну огорожу, яка прослужить вам довгі роки.

 

Популярні запити
Купити комплекст TETRIX (КСС) "Збери сам" Купити стандартні паркани Купити паркан із лазерною різкою
Купити цегляний стовп Купити паркан жалюзі Лєго Купити сучасний паркан
Купити паркан пайп Купити паркан штахетник металевий Купити стовпи для паркану
Купити клінкерний стовп (під цеглу) Купити паркан з металевого сайдингу Купити модульні блоки для паркану
Купити паркани ранчо Купити паркан орнамент Купити паркан жалюзі металевий
Купити паркан горизонт Купити модульні блоки для паркану Купити паркан жалюзі
Купити паркан жалюзі Дуос/Твінго Купити набірні стовпи для паркану Купити паркан під ключ

Немає товарів

Вгору