UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Добавте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин воротних систем та парканів під ключ №1 в Україні.
Графік роботи:

Пн-Пт 09.00 - 18.00

Сб 10.00 - 16.00

Київ, вул. Перемоги, 20

0
Мій кошик

З профнастилу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Паркан з профнастилу - народний вибір

Немає більш популярної в нашій країні металевої (і не тільки) огорожі, ніж паркани з використанням такого матеріалу зашивання як профнастилу. Причин такої великої популярності є чимало, але мабуть головна з них банальна і проста – профнастил, він же профільний лист – це один із перших масових та доступних матеріалів, які з'явилися на ринку у широкому асортименті. Ну і друга причина – вартість. Знайти щось дешевше ніж профнастил дуже важко.

Втім, це далеко не всі причини великої поширеності паркану з профнастилу. Він дуже гнучкий у застосуванні, а значить можна робити різні типи огорож. Невелика вага секції дозволяє встановлювати її навіть на старі стовпи, де раніше був штакетник, без заміни всієї конструкції. Знову ж таки - можна заощадити. При цьому вагові та міцнісні характеристики зашивки дозволяють створювати по-справжньому великі, навіть гігантські конструкції. Зустріти паркан з профнастилу заввишки 3-4 і навіть 5 м. можна досить часто, і в цьому плані у нього практично немає конкурентів - всі інші варіанти будуть або набагато дорожчі, або технічно не реалізовані через велику масу.

Також важливим фактором поширеності огорож даного типу саме у нас в країні є така національна риса як підозрілість. Профнастильний паркан - це суцільна зашивка, яка дозволяє повністю приховати все, що відбувається за парканом. Зайві, часом далеко не найкращі погляди бувають непотрібні. Та й вітрозахист теж не завадить.

Профнастил на паркан - що це?

Так називають сталевий гофрований лист, що виготовляється методом холодного прокату, з наступним оцинкуванням та фінальним покриттям з полімерного матеріалу. Залежно від кроку та типу гофри, а також товщини сталі, існують кілька різновидів профнастилу, що мають різні механічні характеристики. Саме профнастил для паркану - це т.зв. стіновий, який застосовується саме для створення вертикальних зашивок, стін та інших подібних рішень. Спочатку розроблений для комерційного застосування, віг дозволяє створювати різні конструкції в дуже стислі терміни, а завдяки ціні та декоративності набув популярності і в приватному застосуванні.

Стіновий профнастил для паркану - це найдешевший варіант даного типу прокату, оскільки він не вимагає таких великих характеристик о міцності як несучий. Ще він дешевший у виробництві, ніж покрівельний, який, як правило, вирізняється ще й більшою декоративністю. Основне навантаження лягатиме на саму секцію, а кріплення за допомогою заклепок більш ніж достатньо, щоб витримувати вплив практично будь-якого вітру. Міцності самого профлиста вистачить, щоб пережити не сильні удари без зміни структури гофри, загальної цілісності і зовнішності. А через вертикальну розташованість листа нівелюється головний недолік профнастилу, а саме його шумність при дощі та інших типах опадів.

10 причин купити паркан із профнастилу

Переваг, які має паркани з профнастилу чимало, але насамперед варто розглянути такі:

 1. Дешевизна. Важко знайти щось дешевше, ніж профнастил паркан. Це стосується як застосовуваних компонентів, так і вартості самих складальних і монтажних робіт.
 2. Загальна легкість конструкції, немає потреби у важких і дорогих стовпах, що також позитивно позначається на загальній вартості всього комплексу огорожі.
 3. Міцність. Суцільний масив, без проміжків володіє високими властивостями міцності. Пошкодити можна тільки при взаємодії з гострими краями - наприклад, сокирою. Тупі удари створюють лише вм'ятини. Які, до речі, можна легко вигнути впливом з іншого боку.
 4. Швидкість та швидкість монтажу. З легкими секціями просто працювати, немає необхідності в особливих навичках, а отже, і висококваліфікованій робочій силі. Для тих, хто любить все робити сам, це найкращий варіант.
 5. Довговічність. Подвійне покриття (оцинковка + полімер) гарантують захист від корозії та абразивних впливів.
 6. Ремонтопридатність. При сильному пошкодженні секції можна легко купити профнастил для паркану в колір, і за допомогою простих інструментів його замінити.
 7. Термо та вогнестійкість. Метал є метал, і для огорож, де є небезпека виникнення загоряння паркан профнастил - це буде розумне рішення.
 8. Широкий асортимент: кольорів за каталогом RAL, з різними варіантами за товщиною металу, типом покриття та його текстурою. Хочете під дерево чи кладку – вони є! Від перерахованого вище, а також розміру секції і формується ціна на паркан з профнастилу.
 9. Вітрозахист. Бажаєте закрити повністю своє подвір'я від північних вітрів та захистити чутливі до холодних потоків рослини – це ваш вибір.
 10. Приватність. Що ви побачите через стіну без щілин?

Варто торкнутися естетичних якостей парканів із профнастилу. Це - дуже індивідуальна річ, комусь подобається, іншим немає, і єдиної думки не було і не буде. Але тут багато в чому може вирішити асортимент та вибір кольорів.

Якщо ви вирішили придбати готові секції або просто розрахувати, якою буде ціна паркану з профнастилу – звертайтесь до наших спеціалістів. Вони також допоможуть організувати доставку або просто проконсультують з технічних питань, щоб ви в результаті могли отримати якісну та довговічну огорожу, яка прослужить вам довгі роки.

Вгору