Що дає правильне креслення відкатних воріт?

Навіть якщо добре постаратися в інтернеті ви не знайдете тямущих креслень розсувних воріт для дому та дачі, оскільки виробники не охоче діляться ними, але як знайти те, що потрібно вам?

В першу чергу ви повинні розуміти, що добре та правильне креслення дозволить зробити закупівлю профільних труб в потрібній кількості. Також вам не потрібно буде робити розрахунки, бо в кресленнях з деталізацією має бути вказано скільки та яких деталей у вас передбачається, з яким градусом різання окремих елементів під індивідуальний проріз і т.д.

Як виглядає креслення-деталізація — ескіз?

Розглянемо ескіз креслення відкатних воріт для дачі та будинку зображений нижче

Саме так і виглядає креслення розсувних воріт. Як ви бачите по ньому можна побачити послідовність при зварюванні та визначити накладення й місце знаходження кожної деталі.

 

Фото Чертежей откатных ворот своими руками схемы, эскизы, конструкция

Фото1

 

Далі деталізація. Наступна частина креслення вказує перетин труб, скільки та яких деталей вам буде потрібно. Також загальна кількість профільних труб (в метрах).

Звичайно, ви можете зробити і власноруч креслення, але часто буває так, що, коли пропускаєш одну дрібницю — це може спричинити цілий ланцюжок невідповідностей. Радимо не ризикувати. Тим більше, коли можна отримати

ІНДИВІДУАЛЬНЕ КРЕСЛЕННЯ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

 

Фото чертежа откатных (раздвижных)ворот

Фото2

 

Ворота КСС (звари сам)

 

Як безкоштовно отримати таке креслення-деталізацію?

Вартість подібних креслень воріт становить приблизно 800 грн, ми це точно знаємо.

Чому ми даємо креслення БЕЗКОШТОВНО? По-перше, ми точно розуміємо, що ті, хто хоче зробити відкатні ворота своїми руками, частіше роблять їх не тому що так дешевше, а тому, що це як виклик самому собі. Завжди приємніше, коли щось зроблено своїми руками. Це як хобі та показник «очманілості» рук, які всі оцінять і друзі, і знайомі, а в першу чергу дружина. Ми самі з цього починали.

Але ми також розуміємо, що без фурнітури та комплектуючих не обійтися, і вважаємо, що буде чесно робити індивідуальне креслення під кожного клієнта, який захоче купити фурнітуру для відкатних воріт у нас. Тим більше, що у нас фурнітура для людей, без незрозумілих цінників. 5 років гарантії ми вважаємо хорошим показником і якості, і впевненості в товарі.

 

Інші статті по цій темі:

Как установить закладную

Схема и чертеж, фундамента откатных ворот

Размеры фундамента под откатные ворота 4,5,6 метров

Закладная (швеллер) для откатных ворот, чертеж, фото

Как установить закладные для столбов ворот

 

                                                           

Автор огляду Бойченко Марія