Які відкатні ворота обрати?

Для того щоб визначити, який варіант краще обрати давайте коротко розглянемо, які є види роз-сувних воріт.

 

Перший варіант воріт на підвісний консольній системі

Подвесные ворота для складов, цехов

Цей вид розсувних воріт частіше використовується для комор, на складах, цехах, автомийках. Цей варіант полотна знаходиться в підвішеному положенні та пересувається з одного боку в ін-ший на роликах. Перевагою можна назвати відсутність необхідності встановлювати фундамент, але великий мінус — обмежена висота в'їзду, оскільки верхня балка загороджує отвір.

 

Ворота КСС (звари сам)

 

Другий тип на середній балці

Фото откатных ворот со средней балкой

Це складна конструкція і менш надійна оскільки направляючий профіль кріпитися збоку в притул по середині стулки та вимагає дотримання великої кількості нюансів. Вигаданий цей варіант як альтернатива класичному типу на фундаменті збоку (4 тип). Для цього варіанту не потрібен фундамент. Даний варіант воріт не має попит, лише 2-3% обирають його.


Третій вид на рейці по поверхні

Фото откатных ворот на колесах по рельсу

Цей варіант передбачає переміщення стулки по рейці. На підготовлену поверхню отвору, яка обов'язково повинна бути твердою, на всю довжину встановлюють профіль, що направляє. Кон-струкція переміщується ліворуч-праворуч на колесах за профілем. Великий мінус — полози за якими рухається стулка часто засмічуються піском, сміттям, а взимку намерзає сніг і лід. Цей варіант вимагає постійного очищення і контролю. Всього 3-5% охочих встановити розсувну конструкцію вибирають цей вид.


Четвертий (найпопулярніший) вид з нижньою направляючою балкою

Фото откатных ворот с нижней направляющей

Якщо ви ще не знаєте які відкатні ворота обрати, ми з упевненістю скажемо, що цей варіант роз-сувних воріт краще, оскільки понад 90% охочих вибирають саме його. Перевага його в тому, що цей варіант не обмежує висоту проїзду, легко встановлюється на фундаменті, ролики захо-вані усередині направляючій та захищені від погодних кліматичних умов.

Якщо ви плануєте замовити готові розсувні ворота з нижньою направляючою, або плануєте ви-готовити їх власноруч, скажімо з упевненістю, що ви ухвалили правильне рішення.

 

                                                           

Автор огляду Бойченко Марія